Info!!!

W ostatnim czasie zostaliśmy zaproszeni na Turniej Wicher Cup 2017, który odbędzie się w dniach 17-18 czerwiec w Kobyłce. Po raz kolejny będziemy mieli możliwość zmierzenia się z mocnymi drużynami z Polski oraz z zagranicy. Na turniej powołanych będzie tylko 12-13 zawodników. Harmonogram rozgrywek najprawdopodobniej będzie dostępny już w najbliższy poniedziałek. Na turnieju rozegramy 11 spotkań każde po 18 minut.

Drużyny które potwierdziły swój udział:

Wicher Kobyłka, Dynamo Kijów, Karpaty Lwów, Zagłębie Lubin, Lechia Gdańsk, Widzew Łódź, Legia Warszawa, Jagiellonia Białystok, GKS Katowicem Górnik Łęczyca, Wisła Płock, Odra Opole, Warta Poznań, Wigry Suwałki, Peremogec Kijów, Dynamo Mińsk, Energetic Neteshin, Delta Warszawa, FFA Warszawa, UKS Irzyk Warszawa, Jeziorak Iława, Mazur Radzymin, Prykarpattia.

Jeśli, któryś z zawodników pierwszej grupy treningowej ma już jakieś plany na ten termin, proszę o jak najszybszą informację.