Wygrana SEMPa I z KS Raszyn

Po dobrej grze pierwsza drużyna Naszego rocznika wygrała wysoko z KS Raszyn 16:4. Bardzo dużo prób gry 1v1, w  zdecydowanej większości wygranych, komunikacja na niezłym poziomie oraz dokładność w podaniach, na pewno cieszą. Większość zawodników zagrała na nowych (różnych) pozycjach i naprawdę bardzo dobrze dawali sobie rade z tym wyzwaniem. Natomiast mimo, 16 strzelonych bramek w wielu sytuacjach byliśmy nieskuteczni 2-3 poprzeczki, 4 słupki.

Skład: Pietrusiński, Sobusiak, Żółkiewicz, Rzepniewski, Dej, Woś, Parzęcki, Słupecki, Żęgota, Szustowicz, Szymczak,             Pietrzak.

Bramki: Woś x5, Parzęcki x4, Słupecki x3, Dej x2, Rzepniewski, Żęgota

Plusy meczu: Żółkiewicz i Sobusiak (ogromne zaangażowanie i bezbłędna gra w defensywie)

Dej ( świetnie odnalazł się w nowej roli, pod grą przez cały pobyt na placu, przemyślane decyzje)

Słupecki i Szustowicz (mnóstwo wygranych pojedynków 1v1 oraz asyst)