Turniej Mikołajkowy Rodziców i opiekunów + informacje organizacyjne!!!

Do Turnieju zgłosiło się 10 drużyn, w tym oczywiście reprezentacja Naszego rocznika oraz tradycyjnie ekipa Trenerów :) Granie rozpoczynamy o 8:30, z samego rana nastąpi losowanie grup. Mecze odbywać się będą równocześnie na 3 boiskach, wymiar czasowy jednego spotkania 15 minut. Powodzenia Panowie!!!

Do końca tygodnia trenujemy według aktualnego harmonogramu zajęć. Dodatkowo wybrani zawodnicy zagrają (tym razem na pewno) z drużyną SEMPa II 2006, świeżo upieczonego beniaminka III Ligi MZPN :) Spotkanie rozpocznie się tuż po Turnieju Mikołajkowym czyli o godz. 12:00, następnie po sparingu w ramach jednostki treningowej chłopcy wezmą udział w Festiwalu Lig. Przypominam, że grupa I startuje o 13:15, natomiast grupa II o 14:30.

Przerwa w treningach od 20.12.2015 - 07.01.2016.

Nadal jest możliwość dopisania się na obóz zimowy (2 miejsca)!

Powołania: Woś, Komosa, Grabowski, Sobusiak, Żółkiewicz, Dej, Rochalski, Parzęcki, Janiak, Żęgota, Słupecki, Lutyk

z poważaniem Trener