Sokół Warszawa vs SEMP Warszawa 0:21

OCZKO !

Wierni kibice SEMP-a, którzy w sobotę pojechali za swoją drużyną na Bielany, byli świadkami niezwykłej kanonady. SEMP pokonał Sokoła 21:0. Tego dnia małym piłkarzom z Koncertowej wychodziło prawie wszystko – pewni w obronie, szybcy w ataku, widowiskowo dryblowali, wygrywali pojedynki jeden na jeden, celnie podawali i pewnie strzelali.

Na początku SEMP-y tradycyjnie potrzebowały chwili, żeby się obudzić. Szybko jednak złapały właściwy rytm i już w 3. minucie Radek Parzęcki rozpoczął bramkowy festiwal. Dość powiedzieć, że jeszcze w pierwszej kwarcie dołożył kolejne 3 trafienia, a w całym w meczu miał ich 6. W sumie na listę strzelców wpisało się 10 zawodników. Ale na wyróżnienie zasłużyła bez wyjątku cała trzynastka, która zagrała przy ul. Rudzkiej. Trener Kamil jak zwykle zachowywał pokerową twarz. Meczowym bywalcom nie umknęło jednak, że w drugiej połowie po raz pierwszy w tym sezonie usiadł na ławce, pardon… na murawie.

Statystyki i relacja wideo na stronie.                                                                      (Redakcja J.L)