Powołania!!!

Mecze mistrzowskie i pozostałe info!!!

Delta - SEMP, 21.10, zbiórka 14:15, ul. Syta 123, stroje białe.

Powołani: Pałyszko, Słupecki, Wlazło, Sobusiak, Grabowski, Woś, Żółkiewicz, Rochalski, Sobusiak, Janiak, Jemielity, Lutyk.

UKS Tomice - SEMP, 21.10, zbiórka 15:30, ul. Wojska Polskiego Góra Kalwaria, stroje czerwone.

Powołani: Komosa, Flak, Ciesielski, Żwan, Dej, Chmurzyński, Pietrzak, Orzechowski, Gawlas, Saczuk, Majewski, Łaniecki, Szustowicz.

UKS Tarczyn - SEMP, 22.10, zbiórka 12:30, ul Stępkowskiego 11 Tarczyn, stroje czerwone.

Powołani: Kubak, Połoński, Limanowski, Szymczak, Jakubas, Żywno + 7 zawodników z 2008.

Przypominam, że w sobotę o 10:00 odrabiamy jednostkę, wszyscy chętni z grupy drugiej mile widziani :)

W niedzielę 22.10 (godzina najprawdopodobniej 16:00, jutro potwierdze) ul. Fleminga 2 rozegramy sparing z drużyną FCB Escola Barcelona.

Powołani: Pałyszko, Wlazło, Słupecki, Woś, Żwan, Sobusiak, Rochalski, Polkowski, Janiak, Pietrzak, Chmurzyński, Łaniecki, Lutyk.