Info!!!

Info!!!

Kilka informacji.

1. Dnia 21.12 (czwartek) rozegramy sparing z drużyną Varsovi, ul. Koncertowa 4, zbiórka 17:00, trening motoryczny odwołany.

Powołani: Pałyszko, Wlazło, Słupecki, Sobusiak, Rochalski, Polkowski, Pietrzak, Żółkiewicz, Chmurzyński, Woś, Jemielity, Parzęcki, Janiak.

Pozostali zawodnicy przychodzą na godzinę 16:00. Jest to ostatni trening przed Świętami, (również ostatni termin, żeby zakupić kalendarze i zdjęcia), wracamy 04.01.2018 (czwartek).

2. Turniej w Gdańsku 13-14 stycznia, powołania w czwartek po treningach, koszt około 330 złotych od osoby, jedziemy busem, jeden nocleg.

3. Turniej Irzyk Cup, Warszawa 10 luty.

4. Turniej w Wilnie 6-7 kwietnia.

5. Turniej w Płocku 25-26 sierpień (po obozie letnim)

6. Przypominam o wpłatach za obóz zimowy.

7. Zakończenie sezonu po Nowym Roku. Czekam na propozycję gdzie możemy zorganizować takie spotkanie.

8. Poszukuje osób chętnych do nagrywania spotkań zarówno pierwszej jak i drugiej drużyny.

9. Podjąłem decyzję o rozwiązaniu Rady Drużyny z dniem 01.01.2018, w żadnym roczniku takiej organizacji nie ma i w naszym też nie będzie. Z tego miejsca chciałbym podziękować dotychczasowym członkom tzn. Konrad Rochalski, Rolnald Parzęcki, Waldemar Słupecki oraz Sławomir Sobusiak za pomoc w kwestiach organizacyjnych i pracach na rzecz drużyn rocznika 2007.

10. Kierownikiem drużyn rocznika 2007, po krótkiej przerwie został znów Pan Ronald Parzęcki, dziękuję Panu Sobusiakowi za godne zastępstwo. Większość spraw organizacyjnych będę starał się załatwiać sam osobiście natomiast w pozostałych kwestiach o pomoc będę zwracał się do Pana Kierownika.

Pozdrawiam Trener

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości