Info!!!

Drodzy Rodzice,

Na wniosek Rady Drużyny proszę Rodziców wszystkich chłopców, którzy oficjalnie reprezentują nasz klub w rozgrywkach (są zgłoszeni do MZPN, grali lub będą grali w jednej z reprezentacji i posiadają czerwoną koszulkę meczową z numerem) o wpłatę 100 złotych na fundusz Drużyny. Pieniądze w pierwszej kolejności zostaną przeznaczone na koszty strony www.semp07.futbolowo.pl oraz na konsultacje z psychologiem sportowym dla Chłopców, Trenera oraz Rodziców. W Europie 63% akademii rozwój fizyczny wspiera mentalnym a przygotowanie psychologicznie może pomóc nam wszystkim w harmonijnym rozwoju naszych Zawodników i Drużyny.

W dalszej kolejności pieniądze będą pożytkowane na drobne wydatki w trakcie sezonu. Proszę o kontakt z Panem Ronaldem Parzęckim w celu dokonania wpłaty na fundusz.