Chłodny prysznic!!!

Wysoką porażka zakończył się sobotni sparing z drużyną KS URSUS, ekipą z którą jeszcze nigdy nie udało się wygrać Naszym chlopcom. Cały mecz przebiegał pod dyktando gospodarzy, można powiedzieć że wszystko co działo się na boisko mieli pod całkowitą kontrolą i to oni dyktowali warunki gry. Zresztą o drużynie przeciwnej można opowiadać tylko w samych superlatywach. Jeśli chodzi o Nasz zespół... Początek spotkania nie zapowiadal takiego przebiegu wydarzeń. Dwie składane akcje po których oddaliśmy groźne strzały, pierwszy wylądował na słupku, a drugi tuż obok niego. Niestety zgodnie z powiedzeniem "nie wykorzystane akcje się mszcza" tak też właśnie bylo, szybkie 3-4 bramki zdobyte przez przeciwnika odlaczyly zasilanie Naszym chlopcom, którzy zupełnie stracili wiarę we własne umiejętności. O reszcie spraw porozmawiamy na treningu... Warto dodać jednak, że w ostatniej 4 kwarcie udało się stworzyć kilka bardzo fajnych akcji po których padały bramki lub byliśmy bardzo blisko wpakowania futbolówki do siatki rywala. Świadczy to o tym, że w piłkę grać jednak potrafimy :-) Chłopcy przebudzili się, ale zdecydowanie za pozno....

Plusy meczu: Słupecki

Trener